Čalúnené panely na mieru

  • Panely sa skladajú z niekoľkých vrstiev:
    • základ MDF
    • stredná vrstva – je molitan.
    • vonkajšia dekoračná vrstva – Látka Francúzsky zamat  k dispozícii 32 farieb.
kontaktujte nás
Čalúnené panely a čalúnenie stien sa čoraz viac objavuje v domácnostiach, ale aj v kancelárskych, hotelových či stravovacích priestoroch. Čalúnené nástenné panely sa objavujú všade tam, kde chceme jednoducho „ohriať“ interiér.
Určite najdôležitejšou vlastnosťou je to, že izolujú hluk. Ak ste priaznivcom minimalistických  interiérov, pravdepodobne viete, že ich nedokonalosťou je  akustika. „Prázdny“ priestor a veľká plocha prázdnych múrov  jednoducho prispievajú k produkcii hluku. Vďaka čalúneným panelom zmeníme akustiku miestnosti.
Ponúkame aj čalúnené postele, zrkadlá, taburetky a rôzne doplny podľa Vašeho priania.
Nástenné panely dodajú charakter a osobitosť každému interiéru. Ponúkajú vám nekonečné možnosti využitia. S čalúnenými  panelmi môžete obložiť celú stenu, ale takisto aj menšie časti miestností alebo čelá postelí. Čalúnené panely sa dajú ľahko prispôsobovať každému interiéru.

Ponúkame klasické i netradičné kúsky, ktoré zaujmú na prvý pohľad.  

 
Neviete si rady ako na to ? Stačí Nás kontaktovať s Vašim návrhom, Vašou ideou a spolu to vyriešime k Vašej spokojnosti.

Precízne spracovanie

Nezanedbateľný podiel na kvalite Našich výrobkov majú šikovné ruky Našich krajčírok a čalunníkov a dôslednosť s ktorou pristupujú ku svojej práci

KVALITNÉ MATERIÁLY

Pri výrobe používame kvalitné látky. Látky máme overené dlhoročnými skúsenosťami, ako aj laboratórnymi skúśkami