Lepidlo H22 - 10 L

LEPIDLÁ - TUŽIDLÁ

107.00 Eur

Množstvo :
ks
  • Popis

UNILEP SPRAY H 22 – Autočalúnnícke a nábytkárske lepidlo lepí PUR peny, textil, drevo, koža, ABS, PVC a melaminové fólie.

striekacie kontaktné lepidlo  pre autočalunníctvo a výrobu nábytku

Striekacie kontaktné lepidlo pre obojstranné kontaktné lepenie nábytkárskych materiálov (post-forming) a na lepenie koženky, textílií, autočalúnenie a obdobných materiálov na savé i nesavé podklady.
Predĺžená otvorená doba až na 30 minút po zavädnutí lepidla. Spoj zlepený lepidlom UNILEP SPRAY H22 odoláva zvýšenej teplote do 90°C, pri použití zmesi s tužidlom LEABOND SBS až 120°C. Suchý film lepidla je elastický a vodoodolný.

NÁVOD NA POUŽITIE
Na obidve suché, očistené a odmastené lepené plochy nanesieme striekacou pištoľou tenkú vrstvu lepidla. Necháme 30 sekúnd až 5 minút zavädnúť (podľa savosti podkladu, naneseného množstva, vlhkosti a teploty) a potom lepené plochy spojíme. Maximálna pevnosť spoja je dosiahnutá po 24 hodinách, konečná pevnosť a maximálna teplotná odolnosť po 7-10 dňoch. Lepidlo UNILEP SPRAY H22 sa spravidla neriedi. V prípade nutnosti riedenia je možné použiť RIEDIDLO

 

 

Vyberáme z našej ponuky

Chcem odoberať novinky !