Molitan na mieru Vám vieme vyrobiť na mieru presne podľa vašich predstáv.  Prerábate si sedačku, kreslo, alebo stoličku a starý molitan už doslúžil.  Je to jednoduché stačí si zmerať starý molitan a my Vám vyrežeme na mieru nový molitan, ktorý si v pohodlí domova vymeníte. V prípade že máte niečo atypické aj tu Vám vieme pomôcť. Stačí nám poslať na e-mail šablónu atypického tvaru a vyrežeme Vám to na mieru.

Poradíme vhodný molitan, na stoličky a sedačky používame najhustejší molitan v ponuke máme T30, Pojenú drť, alebo Studenú penu.

Na záhradné sedenie a málo zaťažené miesta doporučujeme T25 strednú tvrdosť. Ak si chcete meniť matrace na spanie tu je vhodná aj kombinácia viacerých pien, alebo kokosovej dosky.

Molitan na mieru a dostupné molitanové peny na mieru v našej ponuke:

  • Studená pena je vysoká hustota, pocitovo príjemné a mäkšie prevedenie vhodné na viac zaťažované miesta, sedačky, matrace aj kreslá.
  • Molitan T30 je vysoká hustota a pocitovo pevnejšia pena, používame ju hlavne do sedačiek, matracov, kresiel, stoličiek.
  • Molitan T25 je stredná tvrdosť príjemnejšia aj na spanie či záhradné sedenie, prípadne opierky a menej zaťažované miesta.
  • Molitan T18 je najmäkší molitan v ponuke, používa sa na záhradné sedenie, kto chce veľmi mäkké sedenie, na menej zaťažované miesta ako opierky alebo kombinácia v matracoch.
  • Viscor pena je pamäťová pena, pri stlačení sa vráti do pôvodného stavu. Túto penu používame hlavne pri matracoch, a zákazníkom ktorý potrebujú antidekubitné matrace.
  • RE65 alebo RE80 pojený molitan je recyklovaná pena, je fantastická pevná a neabsorbuje vlhkosť preto ju doporučujeme hlavne na spanie do áut,dodávok a na stanovanie. Používame ju aj na čalúnenie a ako kombináciu viacerých pien na spanie.
  • Kokosové dosky používame na čalúnenie a ako kombináciu do matracov na spanie.

Všetko čo máme v ponuke Vám vieme pripraviť presne na mieru. Pre lepšie uistenie, kde použiť akú molitanovú penu Nás kontaktujte a poradíme Vám.

Molitan na mieru

Molitany, studená pena, kokosové dosky na mieru.

Studenú penu, viscor penu, molitan, pojenú drť, kokosové dosky režeme na mieru. Sme tak schopný vyrábať rôzne záhradné sedenia, matrace do postele, do karavanu, alebo auta a to všetko Vám nareźeme na požadovanú mieru.

e-shop kontaktujte Nás

Precízne spracovanie

Nezanedbateľný podiel na kvalite Našich výrobkov majú šikovné ruky Našich krajčírok a čalunníkov a dôslednosť s ktorou pristupujú ku svojej práci

KVALITNÉ MATERIÁLY

Pri výrobe používame kvalitné látky. Látky máme overené dlhoročnými skúsenosťami, ako aj laboratórnymi skúškami